Wyświetl pojedynczy post
koker
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Wolfsburg

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1727
Stary 17.02.2009, 22:27
Tak sobie dzsiaj po tym naszym sparingu pomyslalem ze moze to naprawde nie "wina" Mariusza tylko naszego trener bramkarzy?
Przeiciez jak Dolha byl u nas w klubie(Petrescu mial swojego trenera) i wszystko bylo super. Mario w Odrze tez, chyba mozna powiedziec ze, byl w lepszej formie. Nie bylo kiksow itp. Jak Dolha odszedl no Mario jakos nigdy nie byl bez kikosw. W zeszlym sezonie nie bylo tego tak widac bo wiadomo jak nasza druzyna grala...
Ale w tym sezonie duzo zalezalo od naszego bramkarza a on niestety nie zawsze stawal na wysokosci zadania.
Druga sprawa to Cebanu. Zostal sprowadzony niby jako wielki talent. Chlopak ma 22 lata a w lidzie (chyba) nie gral ani razu. Bardzo lubie Illie ale no przeciez nie dostal szansy od klubu zeby sie pokazac. Nie winie za to naszego trenera bo wiadomo ze on nie pracuje z bramkarzami ale nasz "trener" od bramkarzy nie robi nic innego...wiec zdaje mi sie ze nie ma znaczenia ktory z dwojki tych bramkarzy dojdzie do nas nie bedzie on w stanie pomoc druzynie bo podczas rundy i tak Mario bedzie numerem 1.
Mam nadzieje ze bede sie mylil.
Odpowiedz cytując