Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1153
Stary 17.02.2009, 20:12
ultr4 napisał(a):Wyświetl post
Pawełek to najlepszy bramkarz w polskiej lidze pod wzgledem umiejetnosci o czym swiadczy chocby powolanie do reprezentacji. Nalezy tylko dac mu troche czasu na odbudowe psychiki...
Do reprezentacji "benhauera" to się nawet Cierzniak może dostać więc to jakoś wrażenia nie robi.

W każdym bądź razie osobiście uważam, że trochę klub nie fair jest względem Pawełka, bo bądź co
bądź to pierwszy bramkarz Wisły. Jeżeli Wisła szuka lepszego to powinno to się odbyć na prostych
zasadach, wypatrzeć kogoś i sprowadzić i po problemie, a tak przyjeżdżały kolejne ogórki i grały, a
Pawełek stał z boku.

P.S. Najwyżej Kurto będzie stał, a jak!
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując