Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1151
Stary 17.02.2009, 20:09
Taka prawda, że narazie Beto nie pokazuje nic szczególnego, oprócz umiejętnego zastawiania się.
Może w lidze będzie brylował, ale narazie nie daje podstaw, by tak twierdzić.
*Pawełek - Niestety, ale ostatni sezon i teraz te przygotowania, pokazują, iż wypalił się, wysłać go na rezerwę, może weźmie się do pracy. Nie ma rezerwowego bramkarza i to może byc przyczyną jego słabej dyspozycji. Co wy macie do trenera bramkarzy, on przecież Pawełka nie nauczy bronić.
Gdybyśmy Juszczyka wysłali, choćby w ręce Dowhana, to i tak nic by nie wyciągnąl
Brać w ciemno tego Ettiena, nie sądzę, żeby był gorszy od El Toro.
Priorytetem moim zdaniem jest zakończenie kontraktu z Dawidowskiem. Gorszego zawodnika w polskiej lidze - nie widziałem.
Odpowiedz cytując