Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#314
Stary 17.02.2009, 19:06
Czy to Lubin czy Kielce taka sama prowizorka i tandeta ale na takie miasteczka wystarczy.

Jeszcz nizej stoi moze tylko to "cos" z Gliwic ale zawsze mozna jeszce zamurowac od góry udostepnić jako muzeum


W kazdym razie odnosnie Zaglebia to kazdy stadion nawet z 10 krzeselkami i wiatą chroniacą przed deszczem bylby lepszy niz to "cos" co bylo przez nich przez lata uzytkowane i zywalo sie "obiektem sportowym ".
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 17.02.2009 o godz. 19:11.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując