Czy to Lubin czy Kielce taka sama prowizorka i tandeta ale na takie miasteczka wystarczy.
Jeszcz nizej stoi moze tylko to "cos" z Gliwic ale zawsze mozna jeszce zamurowac od góry udostepnić jako muzeum
W kazdym razie odnosnie Zaglebia to kazdy stadion nawet z 10 krzeselkami i wiatą chroniacą przed deszczem bylby lepszy niz to "cos" co bylo przez nich przez lata uzytkowane i zywalo sie "obiektem sportowym ".