Wyświetl pojedynczy post
Ricken
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: A-ów >D3<

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1139
Stary 17.02.2009, 18:51
element napisał(a):Wyświetl post
Hipokryci.
Szydzić i wyśmiewać to możecie zawodnika Legii albo Cracovii a nie naszego człowieka. Ewentualnie Dawidowskiego bo on nie zasługuje na noszenie brudnych skarpet Wisły.
btw
Cytat:
We wtorkowym porannym treningu udział wzięło tylko ośmiu Wiślaków. Bramkarze Cebanu i Kurto, narzekający na uraz przywodziciela Paweł Brożek, młodzi Chrapek, Janik oraz Mączyński i Dawidowski.
lol
Odpowiedz cytując