|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: A-ów >D3<
Offline
|
#1139

17.02.2009, 18:51
|
element napisał(a): 
Hipokryci.
Szydzić i wyśmiewać to możecie zawodnika Legii albo Cracovii a nie naszego człowieka. Ewentualnie Dawidowskiego bo on nie zasługuje na noszenie brudnych skarpet Wisły.
|
btw
Cytat:
|
We wtorkowym porannym treningu udział wzięło tylko ośmiu Wiślaków. Bramkarze Cebanu i Kurto, narzekający na uraz przywodziciela Paweł Brożek, młodzi Chrapek, Janik oraz Mączyński i Dawidowski.
|
   lol
|
|