1q2 napisał(a):

To nie musi byc takie proste.
Bo wyobrazmy sobie taki przypadek.Zieniu ma wspaniala runde - przychodzi Skorza i Zieniu graj jak w zeszlej rundzie, czyli bardzo slabo - wniosek - Skorza jest winien.
Akurat tak bylo ze Zieniu odzyl za Skorzy by tez za niego znow dostac zadyszki wiec nie moze pasc sugestia ze to przez trenera.
Jednak czesto dolki maja niewiele wspolnego z praca trenera, dlatego ja bym byl ostrozny z takimi kategorycznymi sądami.
|
OK. Problem jest tlyko taki ze ZUPELNIE czym innym jest trener pola a czym innym innym i zupelnie inaczej musi prowadzic treningi trener bramkarzy. Bramkarz i jego forma opiera sie PRZEDE wszystkim na treningu. Kazimierski cwiczy tylko chwyt bramkarzy i tstuje ich zdolnosci do taplania sie w blocie. Nic poza tym. Obejrzyj sobie jakikolwiek trening Dawidziuka jak prowadzil treningi w Szamotulach. Zobaczysz ogroooomna roznice.