|
Hipokryci.
Szydzić i wyśmiewać to możecie zawodnika Legii albo Cracovii a nie naszego człowieka. Ewentualnie Dawidowskiego bo on nie zasługuje na noszenie brudnych skarpet Wisły.
Mariusz głowa do góry!
PS: nie piję do osób które w rzeczowy sposób coś napiszą , nawet negatywnie o Mariuszu. Tylko do tych chorągiewek i szyder i te ich ****a żałosne "hahaha". Gdzieście byli jak Pawełek ratował nam dupsko na Camp Nou od kompromitacji 2cyfrowego wyniku , nie wspominając o innych meczach? Nawet nie oczekuje odpowiedzi bo dziś piszecie jedno, jutro co innego. Chorągiewki. Aaa .. i nie zapomnijcie go wesprzeć już na 1 meczu wyzwiskami i wyśmiewaniem, na pewno mu to pomoże. W końcu Pawełek to Dolha.
Ostatnio edytowane przez element : 17.02.2009 o godz. 18:52.
|