Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1131
Stary 17.02.2009, 18:22
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Jakkolwiek Pawełek jest sympatycznym człowiekiem tak i słabym bramkarzem. Szkoda tylko że on sam nie ma nic sobie do zarzucenia. Udzielając posezonowych wywiadów stwierdził że punkty stracone w minionej rundzie nie wynikały z jego błędów. Trochę to takie śmieszne jest.. póki co.
Nie mylmy pojec. Pawelek nie jest slabym bramkarzem, tylko trenera bramkarzy mamy slabego. mam wam przypomniec co wyczynial Pawelek gdy rozegral cala runde bez kontuzji i bez Kazimierskiego jako swojego trenera?
Odpowiedz cytując