Mario Nh napisał(a):

|
Jakkolwiek Pawełek jest sympatycznym człowiekiem tak i słabym bramkarzem. Szkoda tylko że on sam nie ma nic sobie do zarzucenia. Udzielając posezonowych wywiadów stwierdził że punkty stracone w minionej rundzie nie wynikały z jego błędów. Trochę to takie śmieszne jest.. póki co.
|
Nie mylmy pojec. Pawelek nie jest slabym bramkarzem, tylko trenera bramkarzy mamy slabego. mam wam przypomniec co wyczynial Pawelek gdy rozegral cala runde bez kontuzji i bez Kazimierskiego jako swojego trenera?