Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1128
Stary 17.02.2009, 17:53
Jakkolwiek Pawełek jest sympatycznym człowiekiem tak i słabym bramkarzem. Szkoda tylko że on sam nie ma nic sobie do zarzucenia. Udzielając posezonowych wywiadów stwierdził że punkty stracone w minionej rundzie nie wynikały z jego błędów. Trochę to takie śmieszne jest.. póki co.
Odpowiedz cytując