|
Jakkolwiek Pawełek jest sympatycznym człowiekiem tak i słabym bramkarzem. Szkoda tylko że on sam nie ma nic sobie do zarzucenia. Udzielając posezonowych wywiadów stwierdził że punkty stracone w minionej rundzie nie wynikały z jego błędów. Trochę to takie śmieszne jest.. póki co.
|