Wyświetl pojedynczy post
brasilia79
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1125
Stary 17.02.2009, 17:43
86' Pawełek tak wybijał piłkę z "piątki", że rywal przejął piłkę tuż za 16-tką, ale nie zdołał oddać strzału.

hahahahahahahaha

ale tak naprawde nie ma sie z czego śmiać bo to jest żałosne
Odpowiedz cytując