Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1117
Stary 17.02.2009, 17:24
Dzieci.... nie jarajcie sie tym Ettienem tak, zgadzam sie z zim zum, skoro nikt po niego sie nei zgłosił to daje dużo do myślenia, a to że na F.Menagerze miał dobre statystyki i strzelal Wam bramki to nic nei znaczy....

ogłady troche, pompujecie balon, potem w razie zonka są wielkie rozczarowania...
Odpowiedz cytując