|
Dzieci.... nie jarajcie sie tym Ettienem tak, zgadzam sie z zim zum, skoro nikt po niego sie nei zgłosił to daje dużo do myślenia, a to że na F.Menagerze miał dobre statystyki i strzelal Wam bramki to nic nei znaczy....
ogłady troche, pompujecie balon, potem w razie zonka są wielkie rozczarowania...
|