Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
wislak_92
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
5851
17.02.2009, 17:22
Prezydentowa
napisał(a):
Hula wam GG?
Nie
(10 znakow)
edit: działało przez... minutę..
edit2: no ja .......e, działalo znowu 10 sekund, to jest ****a kabaret
edit3: działa od dłuższej chwili
Powód: ;)
Ostatnio edytowane przez wislak_92 : 17.02.2009 o godz. 18:05.
"
Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki
". - Henryk Reyman
wislak_92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak_92
Znajdź inne posty napisane przez wislak_92