Wyświetl pojedynczy post
Pusiek
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Kraków - Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1114
Stary 17.02.2009, 17:18
Szkoda, że Skorża boi się postawić na Kurto albo Cebanu..
skoro Pawełek puszcza babola za babolem..
testowani są nie lepsi..
to już wolę, żeby babole puszczał siedemnastolatek i się ogrywał z ligową piłką....
(od razu zaznaczam, że młodych (Filip, Ilie) nie widziałem na żywo,
ale skoro nasz pierwszy i jego potencjalni konkurenci są po prostu słabi,
może warto postawić chociaż na kogoś perspektywicznego.....
(wiem, że to kontrowersyjna teza i zaraz ktoś mnie zmiesza z błotem, ale to jest moje zdanie)
No i mamy bramkę..akcję zaczął Ettien
Chyba serce by mi pękło, gdyby człowiek któremu tak wiele zawdzięczam występował w ekipie największego rywala mojej ukochanej Wisły - mówi Kuba Błaszczykowski


STOP KARTONOM PRZY POLSKICH DROGACH!!!!
Odpowiedz cytując