Szkoda, że Skorża boi się postawić na Kurto albo Cebanu..
skoro Pawełek puszcza babola za babolem..
testowani są nie lepsi..
to już wolę, żeby babole puszczał siedemnastolatek i się ogrywał z ligową piłką....
(od razu zaznaczam, że młodych (Filip, Ilie) nie widziałem na żywo,
ale skoro nasz pierwszy i jego potencjalni konkurenci są po prostu słabi,
może warto postawić chociaż na kogoś perspektywicznego.....
(wiem, że to kontrowersyjna teza i zaraz ktoś mnie zmiesza z błotem, ale to jest moje zdanie)
No i mamy bramkę..akcję zaczął Ettien
