Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1110
Stary 17.02.2009, 17:15
Ja przypominam ze to tylko sparingi i naprawde wynikami nie ma co sie przejmowac bo w Sparingu to my nawet z Sevilla wygralismy o ile mnie pamiec nie myli. Jedyna rzecz jaka powinnismy sie martwic to forma Pawelka bo to co on wyprawia to...
Odpowiedz cytując