|
jak nie jest leszczem, to czemu przez tak długi okres czasu nie grał nigdzie?
Nie ma co się podniecać jak się go nie widziało. Jedynym faktem jest, że długo nigdzie nie grał, a to nie jest najlepszym prognostykiem.
Na dzień dzisiejszy Wisła jest bez konkretnych wzmocnień na wiosnę i niestety trzeba się przyzwyczaić do popisów jakie były np. w Chorzowie.
|