Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1084
Stary 17.02.2009, 16:35
A skąd masz to info Od wuja co jest w Hiszpanii? Ludzie, zobaczymy co nasz trener zadecyduje, a nie ze mam pewne info...

Widze, ze juz edytowales posta...
Ostatnio edytowane przez rafalek : 17.02.2009 o godz. 16:38.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując