flamengista napisał(a):

Cios dla Legii i Trzeciaka to byłby, gdyby Ettien się sprawdził. A na razie to mimo wszystko wielka niewiadoma.
Z drugiej strony Ouattarę wzięli z ulicy, z turnieju dla bezrobotnych piłkarzy. A był objawieniem sezonu.
|
Jakoś optymistycznie patrzę na tego gościa, zobaczymy co zagra w sparingu (bo jak wiemy u nas od jednego sparingu zależy czy jesteś dobry czy nie). Niemniej jednak, gość który rok nie grał w meczach, ma dobry przegląd pola i zagrywa szybko z pierwszej piłki - to może być bardzo ciekawe. Bo zarówno Boguski, ale przede wszystkim Jirsak potrafią szybko rozgrywać piłkę. Bez przesady można powiedzieć, że takich piłkarzy w naszej lidze cholernie brakuje i podejrzewam, że nawet jak będzie wolny jak żółw, to może okazać się wzmocnieniem. W końcu pierwszego lepszego ogórka, po paru treningach nie bierze się na sparing i nie trenuje z nim rozwiązań w środku pola (Jirsak-Sobol-Dja Ettien). Chyba Skorży wpadł w oko, co dla gościa który nie grał rok, jest bardzo dobrym prognostykiem.
Z drugiej strony, sam przyszedł, chce niski kontrakt, z kartą na ręku, z niezłym CV, gdzie jest haczyk?
