Pero napisał(a): 
A tak z innej beczki: Czy mi coś umknęło czy nadal jest cisza w sprawie podpisania kontraktu na wykonanie trybuny zachodniej A propos budowy to dzisiaj ruch aż miło patrzeć
|
http://www.stadionwisly.info/?p=aktualnosci&z=293
Ostatnio edytowane przez Dozamet1 : 17.02.2009 o godz. 15:00.
|