Wyświetl pojedynczy post
Dozamet1
Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Nowa Sól

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1468
Stary 17.02.2009, 14:52
Pero napisał(a):Wyświetl post
A tak z innej beczki: Czy mi coś umknęło czy nadal jest cisza w sprawie podpisania kontraktu na wykonanie trybuny zachodniej A propos budowy to dzisiaj ruch aż miło patrzeć

http://www.stadionwisly.info/?p=aktualnosci&z=293
Ostatnio edytowane przez Dozamet1 : 17.02.2009 o godz. 15:00.
Odpowiedz cytując