|
Ale przecież Niedzielan dopóki nie złapał kontuzji prezentował się bardzo dobrze. Było to zaledwie kilka meczów, ale w każdym z nich Andrzej prezentował się dobrze.
Ettien jeśli będzie zdrowy i przyłoży się do treningów, powinien być czołowom postacią naszej drużyny.
Oby tylko go zakontraktowali.
|