Wyświetl pojedynczy post
KuLwIk
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8386
Stary 17.02.2009, 14:40
Jeśli Ettien podpisze z nami kontrakt i się sprawdzi to będzie świetny interes oraz wielkie wzmocnienie przed ewentualnymi pucharami. Tym razem kibice z Łazienkowskiej będą mogli ułożyć napis "Dzięki Mirek", jak to miało miejsce na 'fantastycznym zgrupowaniu' Legii.
Odpowiedz cytując