Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Dozamet1
Member
Od: 02.2009
Skąd: Nowa Sól
Offline
#
1458
17.02.2009, 14:22
tak już zaczynają wylewać!maszynka do wylewki już rozłożona tylko betoniarki brak?!
Dozamet1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dozamet1
Znajdź inne posty napisane przez Dozamet1