Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8383
Stary 17.02.2009, 14:17
Cios dla Legii i Trzeciaka to byłby, gdyby Ettien się sprawdził. A na razie to mimo wszystko wielka niewiadoma.

Z drugiej strony Ouattarę wzięli z ulicy, z turnieju dla bezrobotnych piłkarzy. A był objawieniem sezonu.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując