|
Cios dla Legii i Trzeciaka to byłby, gdyby Ettien się sprawdził. A na razie to mimo wszystko wielka niewiadoma.
Z drugiej strony Ouattarę wzięli z ulicy, z turnieju dla bezrobotnych piłkarzy. A był objawieniem sezonu.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|