Wyświetl pojedynczy post
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#421
Stary 17.02.2009, 14:16
damian3k napisał(a):Wyświetl post
Karnetów na którąś z tych trybun napewno zostanie bo może być 7000 wznowień więc zostanie jakieś 3000 karnetów
No nie był bym tego tak pewien
Odpowiedz cytując