Wyświetl pojedynczy post
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1453
Stary 17.02.2009, 13:40
Były takie pytania, gdzie przez rundę wiosenną będzie siedział nasz boss, p. Cupiał. A nie może z okrąglaka oglądać meczów? Ciekawe czy tam mogły by być miejsca dla vipów, nawet wtedy jak już całkiem powstanie nasz stadion.
Odpowiedz cytując