Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
radekogi
Senior Member
Od: 02.2006
Offline
#
1449
17.02.2009, 12:04
No dzisiejsze tempo robi wrażenie. Tak sie zastanawiam czy żeby skończyć w terminie wystarczy im praca tak jak dotychczas do 17-18 wieczorem. Może sie to zmieni jak skończą sie bawić z fundamentami.
radekogi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do radekogi
Znajdź inne posty napisane przez radekogi