Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1057
Stary 17.02.2009, 11:47
wiem, nie piłem tego w Twoim kierunku, w ramach przypomnienia napsiałem posta, aby ktoś nie pisał w sprzeczkach z Amicowcami, ze naszą legenda jest Franek tak jak ich był lub nadal dla neiktórych jest Reiss.
Odpowiedz cytując