Kocur napisał(a):

Czyli parchy sie mieszcza w granicach bledu statystycznego.
"Czyli w okolicach 2 % biorąc pod uwagę że 2 % nie lubi CRACOVII to to jest miarodajny wynik na liczbę kibiców wisły. " - to ten cudak co wozil podczas stanu wojennego "ser, mleko, ogolnie nabial" : )))))))))))))