Kordel_Walker napisał(a):

Bramkarz --- - Legia>Lech>Wisla
Obrona --- - Wisła>Legia>Lech
Pomoc --- - Legia>Wisła/Lech
Atak --- -Wisła>Lech>Legia
|
co to za analizy?
Wisła może i ma najlepszy atak, ale w beznajdziejnej formie jest linia pomocy, przez co Ci pierwsi piłek nie dostają, obrone też przeceniesz, bo akurat Cleber miał tą rundę gorszą od poprzedniej, a Marcelo jeszcze niczego specjalnego nie pokazał, sprawdź sobie staty dot. straconych i strzelonych goli
na papierze Wisła ma dobrą pomoc, w praktyce wszyscy zjechali w dół :(