Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4105
Stary 17.02.2009, 09:54
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
Bramkarz --- - Legia>Lech>Wisla
Obrona --- - Wisła>Legia>Lech
Pomoc --- - Legia>Wisła/Lech
Atak --- -Wisła>Lech>Legia
co to za analizy?
Wisła może i ma najlepszy atak, ale w beznajdziejnej formie jest linia pomocy, przez co Ci pierwsi piłek nie dostają, obrone też przeceniesz, bo akurat Cleber miał tą rundę gorszą od poprzedniej, a Marcelo jeszcze niczego specjalnego nie pokazał, sprawdź sobie staty dot. straconych i strzelonych goli
na papierze Wisła ma dobrą pomoc, w praktyce wszyscy zjechali w dół :(
Odpowiedz cytując