|
Senior Member
Offline
|
#1051

17.02.2009, 08:56
|
Cytat:
|
- Obawiam się, że nie mam wstępu na stadion Wisły - mówi Adam Kokoszka, były piłkarz "Białej Gwiazdy", obecnie występujący w Serie B, w barwach Empoli.
|
http://sport.onet.pl/74318,1248685,1...wiadomosc.html
|
|