|
Zawsze podobaly mi sie stadiony Angielskie.
Nasz bedzie to wlasnie taki typowy "Anglik" ,niektorzy zarzucaja im ze kanciaste itd a mi sie wlanie podoba 4 strome trybuny + narozniki ,super akustyka i to to chodzi.
Wprawdzie w samej Anglii troche to sie zmienia np Arsenal z Highbury ktore bylo typowo angielkie zbudowal The Emirates ktore jest architektonicznie zupelnie inne,mam kontakt z paroma goscimi wlasnie z Arsenalu i mowia ze ten nowy mzoe byc,ale stary mial tego "spirita" ducha ktorego nowy miec nigdy nie bedzie.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 17.02.2009 o godz. 00:22.
|