Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1445
Stary 17.02.2009, 00:15
Fajnie wszystko tylko ze pokazujecie projekty sprzed prawie roku ktore sie troche zmienily, tej wystajacej kolumandy od C po bokach juz nie bedzie (pewnie ktos panu O z grona pomocnikow UEFY podpowiedzial myk ze jednak da rady inaczej podtrzymac trybune). Najswiezszy, choc niekoncowy projekt (fajnie nie? buduja a jeszcze nie ma koncowego ) jest na stronie EURO 2012 6 wizualizacji jest, ktore byly juz z 2-3 razy tutaj
Odpowiedz cytując