Fajnie wszystko tylko ze pokazujecie projekty sprzed prawie roku ktore sie troche zmienily, tej wystajacej kolumandy od C po bokach juz nie bedzie (pewnie ktos panu O z grona pomocnikow UEFY podpowiedzial myk ze jednak da rady inaczej podtrzymac trybune). Najswiezszy, choc niekoncowy projekt (fajnie nie? buduja a jeszcze nie ma koncowego

) jest na stronie EURO 2012 6 wizualizacji jest, ktore byly juz z 2-3 razy tutaj