Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
mav23
Member
Od: 02.2009
Offline
#
1442
16.02.2009, 23:35
do wislackich akcentów nic nie mam ale na te elawacje bym nic nie dokładał te 2 kolory są w zupełności wystarczająco, więcej mogło by zrobic ze stadionu stargan, kiczowatego klocka.
mav23
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mav23
Znajdź inne posty napisane przez mav23