|
Z rozmowy z Descarga na Legia.com.pl:
- Wisła testuje Twojego byłego kolegę klubowego, Felixa Dja Ettiena. Uważasz, że może on być sporym wzmocnieniem "Białej Gwiazdy"?
- Graliśmy razem w Levante przez osiem lat, przyjaźniliśmy się. Mogę o nim powiedzieć tylko same dobre rzeczy, bo to piłkarz o wysokich umiejętnościach.
|