|
To oświetlenie to tak na pierwszy rzut oka, wydaje się mocno prowizoryczne. Druga rzecz to krzesełka. Wie ktoś czemu one są tak dziwnie? Np na tym w/w zdjęciu przy narożniku, sektor podzielony jest na kilka takich pionowych pasów z krzesełek. W ogóle czemu nie dokończyli montażu siedzisk? W każdym sektorze niemal brakuje kilku fotelików. Rozkład sektorów/wejść na sektory tez taki jakiś z dupy...
|