Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#311
Stary 16.02.2009, 22:56
To oświetlenie to tak na pierwszy rzut oka, wydaje się mocno prowizoryczne. Druga rzecz to krzesełka. Wie ktoś czemu one są tak dziwnie? Np na tym w/w zdjęciu przy narożniku, sektor podzielony jest na kilka takich pionowych pasów z krzesełek. W ogóle czemu nie dokończyli montażu siedzisk? W każdym sektorze niemal brakuje kilku fotelików. Rozkład sektorów/wejść na sektory tez taki jakiś z dupy...



Odpowiedz cytując