Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5840
Stary 16.02.2009, 21:50
MISTA92 napisał(a):Wyświetl post
Mozecie krótko wytłumaczyc zasady Snookera bo ogladam meczyk Williams-Gilbert i wogole nie kumam...? Pliska z góry Thx
Wbija się naprzemienie bile czerwone z kolorowymi, kolorowe wracają na stól aż nie pozostanie zadna czerowna i wtedy wbija się w kolejności żółta, zielona, brązowa, niebieska, różowa i czarna.
Punktacja: czerwona za 1, kolorowe odpowiednio w tej kolejnosci od 2 do 7.
dodatkowo pojawiają się sytuacje gdy niemożliwe jest jakies wykonanie jakiegoś uderzenia i gdy sie nie uda tego zrobic punkty dla rywala

Edytka:
MISTA92, gra się do wygrania określonej liczy partii
a tak pozatym: http://pl.wikipedia.org/wiki/Snooker
Ostatnio edytowane przez SZYMEK_TSW : 17.02.2009 o godz. 09:55.

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując