Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
MISTA92
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
5838
16.02.2009, 21:44
Mozecie krótko wytłumaczyc zasady Snookera bo ogladam meczyk Williams-Gilbert i wogole nie kumam...? Pliska z góry Thx
MISTA92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MISTA92
Znajdź inne posty napisane przez MISTA92