Awe napisał(a):

Niestety nie

Tamta gierka zajmowała pewnie z pól mega

Żadnych fajerwerków, prosta, były tylko fotki aktorów i tyle, reszta gry to tekstówka. Wybierało się tytuł, gatunek, reżysera, aktora i aktorkę wciskało się enter i komp generował film i ilość gwiazdek przyznanych przez krytyków, a potem jeszcze tygodniowy box-office.
Możliwe, że ta gierka była na którymś krążku CD-Action, ale nie jestem pewny.