Wyświetl pojedynczy post
donPedro23
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#761
Stary 16.02.2009, 20:55
Awe napisał(a):Wyświetl post
Możliwe, że chodzi o The Movies: http://darkwarez.pl/forum/viewtopic....ght=the+movies
Niestety nie Tamta gierka zajmowała pewnie z pól mega Żadnych fajerwerków, prosta, były tylko fotki aktorów i tyle, reszta gry to tekstówka. Wybierało się tytuł, gatunek, reżysera, aktora i aktorkę wciskało się enter i komp generował film i ilość gwiazdek przyznanych przez krytyków, a potem jeszcze tygodniowy box-office.

Możliwe, że ta gierka była na którymś krążku CD-Action, ale nie jestem pewny.
Powód: CDA
Ostatnio edytowane przez donPedro23 : 16.02.2009 o godz. 21:37.
WSZĘDZIE DOBRZE, ALE W DOMU NAJLEPIEJ...R22!

Odpowiedz cytując