Tak jak poprzednicy troche nie sledzilem tematu, ale..
Oto przeboj sprzed lat - pojawil sie zanim ja sie urodzilem(chyba), ale zawsze mnie napelnia wspomieniami lat dawnych, beztroskich i w pewnym sensie wspanialych! Jest ciagle dla mnie wyjatkowy, mimo uplywu lat wielu, oto i on -"dziewczyna o perłowych włosach"
http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=0TgrHXa2kE0
ps. Zespol Omega jest juz dosc "stary", ale ciagle z tym kawalkiem daja rady. Jesli sie juz to wczesniej pojawilo, to sorry, ale nie sledzilem dokladnie kazdego utworu w tym watku