Wyświetl pojedynczy post
MaK
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: KRÓLEWSKIE MIASTO KRAKÓW:-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 16.02.2009, 17:57
Tak jak poprzednicy troche nie sledzilem tematu, ale..


Oto przeboj sprzed lat - pojawil sie zanim ja sie urodzilem(chyba), ale zawsze mnie napelnia wspomieniami lat dawnych, beztroskich i w pewnym sensie wspanialych! Jest ciagle dla mnie wyjatkowy, mimo uplywu lat wielu, oto i on -"dziewczyna o perłowych włosach"

http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=0TgrHXa2kE0

ps. Zespol Omega jest juz dosc "stary", ale ciagle z tym kawalkiem daja rady. Jesli sie juz to wczesniej pojawilo, to sorry, ale nie sledzilem dokladnie kazdego utworu w tym watku
Powód: literowki... jak zwykle :(
Ostatnio edytowane przez MaK : 16.02.2009 o godz. 17:59.
"...proszę państwa to co wydawało się niemożliwe stało się faktem..."(po golu Franka na 4:1)
Odpowiedz cytując