Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8363
Stary 16.02.2009, 17:54
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Tyle ze taka polityka moze skoczyc sie tym ze obaj dostana kopa - gdzie ja nie przesadzam tego czy wina stoi po stronie bramkarzy czy trenera - jest na niego nagonka, kazdy to widzi ale czy uzasadniona? - ja z nim wodki nie pilem , dzointow nie palilem, na treniengi nie chodze, nawet nie mam pojecia jak ma wygladac profesjonalny trening bramkarza....dlatego ciezko mi cos tu konstruktywnego napisac.
Masz rację... jednak coś musi być nie tak... Skoro Cebanu to taki talent to jak to możliwe, ze nie może wygryźć Pawełka, baa przegrywał z jeszcze słabszym Juszczykiem... A wracając do Mariusza to dobrze pamiętamy czas kiedy bronił na prawde dobrze... Więc coś jest nie tak pytanie tylko co?...
Odpowiedz cytując