1q2 napisał(a):

|
Tyle ze taka polityka moze skoczyc sie tym ze obaj dostana kopa - gdzie ja nie przesadzam tego czy wina stoi po stronie bramkarzy czy trenera - jest na niego nagonka, kazdy to widzi ale czy uzasadniona? - ja z nim wodki nie pilem , dzointow nie palilem, na treniengi nie chodze, nawet nie mam pojecia jak ma wygladac profesjonalny trening bramkarza....dlatego ciezko mi cos tu konstruktywnego napisac.
|
Masz rację... jednak coś musi być nie tak... Skoro Cebanu to taki talent to jak to możliwe, ze nie może wygryźć Pawełka, baa przegrywał z jeszcze słabszym Juszczykiem... A wracając do Mariusza to dobrze pamiętamy czas kiedy bronił na prawde dobrze... Więc coś jest nie tak pytanie tylko co?...