Wyświetl pojedynczy post
Johnny B
Senior Member
 
Od: 05.2007
Skąd: Królestwo Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8361
Stary 16.02.2009, 17:52
Dlatego w lecie kiedy to Euro stało na poziomie cos 3,15 oferowaliśmy za Nei takie duże pieniądze.
Kryzys gospodarczy dotyka wszyskich a przy kursie Euro dodatkowo sens kupowania kogoś jest ekonomicznie niekorzystny.
Dlatego były te długie negocjacje o Sillanpę czy niepowodzenie w sprawie Garguły(wypożyczenia)

Jestem ciekaw jak zawodnik pokroju Dja Ettiena, co prawda nie grający od maja trafil do nas aukrat na testy.
To może być bardzo udana transkacja dla nas przy opcji, że Mauro odejdzie najpóźniej w grudniu.
-Ale panie Franku...
-****a won! Wypierdalaj!...Panie Franku.. Matoł
XxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXx XxXxXxXxXx
http://www.youtube.com/watch?v=IT86Y...elated&search=
Banjo Boy is godlike >.<
Odpowiedz cytując