|
Dlatego w lecie kiedy to Euro stało na poziomie cos 3,15 oferowaliśmy za Nei takie duże pieniądze.
Kryzys gospodarczy dotyka wszyskich a przy kursie Euro dodatkowo sens kupowania kogoś jest ekonomicznie niekorzystny.
Dlatego były te długie negocjacje o Sillanpę czy niepowodzenie w sprawie Garguły(wypożyczenia)
Jestem ciekaw jak zawodnik pokroju Dja Ettiena, co prawda nie grający od maja trafil do nas aukrat na testy.
To może być bardzo udana transkacja dla nas przy opcji, że Mauro odejdzie najpóźniej w grudniu.
|