Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
krzysztofff
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
8356
16.02.2009, 17:35
Wiecie o ile jest lepszy ten Vanstrattan od Hajducha czy Sinlaapy?o 200 tys euro....po prostu nie ma zadnej kasy na transfery wiec trzeba brac co nie gryzie i nie spie....la na drzewo....
krzysztofff
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzysztofff
Znajdź inne posty napisane przez krzysztofff