Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5830
Stary 16.02.2009, 16:59
szprotson napisał(a):Wyświetl post
szukałem
edytowałem rejestr
kasowałem pliki
dosłownie wszytko jak w poradach sciagnietych z neta
i zawsze pyta
może legalizacja windowsa pomoże?
zaraz wrzucę linka

http://www.sendspace.pl/file/Ky22fXs3/
http://hostuje.net/file.php?id=401f5...316f5f717f2707
polecam
Ostatnio edytowane przez Hudy : 16.02.2009 o godz. 17:05.
Odpowiedz cytując