szprotson napisał(a):

szukałem
edytowałem rejestr
kasowałem pliki
dosłownie wszytko jak w poradach sciagnietych z neta
i zawsze pyta
|
może legalizacja windowsa pomoże?

zaraz wrzucę linka
http://www.sendspace.pl/file/Ky22fXs3/
http://hostuje.net/file.php?id=401f5...316f5f717f2707
polecam