Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
maTyS.
Bene Nati
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#638
Stary 16.02.2009, 16:14
skandal po prostu jestem tak wkur....rzony,dostałem termin dopiero na 1 kwietnia,co za kraj..

orientuje się ktoś może czy da się jakoś przyspieszyć egzamin tzn.jakieś pismo wnieść,napisać o przyspieszenie egzaminu bo np.wyjeżdżam za granicę i potrzebuje wcześniej zrobić ? bo znajomy mi tak mówił że pisze się jakieś tam podanie z prośba ? proszę kogoś zorientowanego o wyjaśnienie mi tej kwestii.
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
Odpowiedz cytując