|
skandal po prostu jestem tak wkur....rzony,dostałem termin dopiero na 1 kwietnia,co za kraj..
orientuje się ktoś może czy da się jakoś przyspieszyć egzamin tzn.jakieś pismo wnieść,napisać o przyspieszenie egzaminu bo np.wyjeżdżam za granicę i potrzebuje wcześniej zrobić ? bo znajomy mi tak mówił że pisze się jakieś tam podanie z prośba ? proszę kogoś zorientowanego o wyjaśnienie mi tej kwestii.
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
|