Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8350
Stary 16.02.2009, 16:14
FredzIo napisał(a):Wyświetl post
Tez jestem zdania, ze Kazimierski jest kumplem Skorzy. Tez nie kopnalbym swojego kumpla w dupe...
Tyle ze taka polityka moze skoczyc sie tym ze obaj dostana kopa - gdzie ja nie przesadzam tego czy wina stoi po stronie bramkarzy czy trenera - jest na niego nagonka, kazdy to widzi ale czy uzasadniona? - ja z nim wodki nie pilem , dzointow nie palilem, na treniengi nie chodze, nawet nie mam pojecia jak ma wygladac profesjonalny trening bramkarza....dlatego ciezko mi cos tu konstruktywnego napisac.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując