Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4088
Stary 16.02.2009, 15:43
Ciekawy sondaż:

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,62...ie_lubimy.html

Mnie najbardziej rozbawił ogromny elektorat negatywny dla Legii w Wielkopolsce oraz zupełne zlekceważenie Lecha przez mieszkańców Mazowsza. Po raz kolejny potwierdza się to, że Warszawa ma Lecha w głębokim poważaniu, a mecze tych dwóch drużyn są wielkim wydarzeniem tylko w Poznaniu.
Ostatnio edytowane przez irman : 16.02.2009 o godz. 15:54.
:/
Odpowiedz cytując