Ciekawy sondaż:
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,62...ie_lubimy.html
Mnie najbardziej rozbawił ogromny elektorat negatywny dla Legii w Wielkopolsce oraz zupełne zlekceważenie Lecha przez mieszkańców Mazowsza. Po raz kolejny potwierdza się to, że Warszawa ma Lecha w głębokim poważaniu, a mecze tych dwóch drużyn są wielkim wydarzeniem tylko w Poznaniu.