Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8346
Stary 16.02.2009, 15:36
flamengista napisał(a):Wyświetl post

Ale u nas ceni się zawodników, nie trenerów. Maciej Skorża jest chyba i tak ewenementem w polskiej piłce, bo ma wśród trenerów najwyższy kontrakt.
Ale problem jest chyba nie w braku kandydatow, tylko w tym ze nasz trener bramkarzy jest znajomym Macka i on nie widzi potrzeby by mu podziekowac za wspolprace.
Czyli albo mamy doczynienia z jakims chorym ukladem miedzy nimi albo Skorza uwaza ze Kazimierski dobrze wykonuje swoja prace.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując