flamengista napisał(a):

Ale u nas ceni się zawodników, nie trenerów. Maciej Skorża jest chyba i tak ewenementem w polskiej piłce, bo ma wśród trenerów najwyższy kontrakt.
|
Ale problem jest chyba nie w braku kandydatow, tylko w tym ze nasz trener bramkarzy jest znajomym Macka i on nie widzi potrzeby by mu podziekowac za wspolprace.
Czyli albo mamy doczynienia z jakims chorym ukladem miedzy nimi albo Skorza uwaza ze Kazimierski dobrze wykonuje swoja prace.