runner napisał(a):

|
Czy Wisła nie może postarać się o lepszego trenera bramkarzy ?
|
Dobre pytanie. Bo można kupować ukształtowanych bramkarzy, ale jak się ma złych trenerów to i dobrego bramkarza zepsują (Liverpool za czasów Dudka). Z kolei można kupować Pawełków i robić z nich świetnych fachowców.
Ja się dziwię, że jeszcze nikt nie wpadł na to, by Dowhaniowi z Legii zaproponować kontrakt. 100 tys. € rocznie to byłyby dla niego kosmiczne pieniądze. A jakikolwiek klub - nie tylko Wisła - miałby szybki zwrot z takiej inwestycji.
Ale u nas ceni się zawodników, nie trenerów. Maciej Skorża jest chyba i tak ewenementem w polskiej piłce, bo ma wśród trenerów najwyższy kontrakt.