Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8344
Stary 16.02.2009, 15:19
runner napisał(a):Wyświetl post
Czy Wisła nie może postarać się o lepszego trenera bramkarzy ?
Dobre pytanie. Bo można kupować ukształtowanych bramkarzy, ale jak się ma złych trenerów to i dobrego bramkarza zepsują (Liverpool za czasów Dudka). Z kolei można kupować Pawełków i robić z nich świetnych fachowców.

Ja się dziwię, że jeszcze nikt nie wpadł na to, by Dowhaniowi z Legii zaproponować kontrakt. 100 tys. € rocznie to byłyby dla niego kosmiczne pieniądze. A jakikolwiek klub - nie tylko Wisła - miałby szybki zwrot z takiej inwestycji.

Ale u nas ceni się zawodników, nie trenerów. Maciej Skorża jest chyba i tak ewenementem w polskiej piłce, bo ma wśród trenerów najwyższy kontrakt.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując