Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 16.02.2009, 15:13
Dzięki tym co pomogli Teraz mam zapytania odnośnie Węgier,jakie są ceny np takiego piwa,chleba,owoców... po przeliczeniu na zł
Jakby jeszcze znał ktoś jakieś atrakcyjne miejsca turystycznie nad Balatonem,plaże,kluby...
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 16.02.2009 o godz. 16:59.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując