Wyświetl pojedynczy post
spinnaker
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1433
Stary 16.02.2009, 15:07
donPedro23 napisał(a):Wyświetl post
Czy tylko mi się wydaje, że strasznie wolno to idzie Dlaczego nie pracuje więcej koparek, dlaczego nie kręcą się tam robotnicy itd.?
"Przebywanie w obrębie pracy maszyn surowo wzbronione" Nic się nie martw podwykonawca ma czas do końca lutego do zakończenia wykopu. Oni mają wykopać "dziurę" na 4m a miejscami na 6m więc sobie wyobraź ile to jest ziemi. Jeżeli pracują 2 koparki to najwyraźniej jest to optymalne rozwiązanie.

A i od strony E już osiągnęli odpowiednią głębokość wykopu (tam gdzie już ta 2 koparka "znika")
Ostatnio edytowane przez spinnaker : 16.02.2009 o godz. 15:09.
Odpowiedz cytując