Lechista69 napisał(a):

Też jestem tego zdania że z Ettiena Wisła będzie mieć pożytek. Do tego to byłby hit pod względem sportowym jak i marketingowym... już widzę te stoiska z koszulkami Ettiena pod stadionem !
|
Bez przesady...przecież dla przeciętnego sympatyka piłki nożnej w Polsce to nazwisko Ettien nic nie mówi.
Co innego jak się później ktoś zagłębi w statystyki to wrażenie na pewno robi fakt, że trochę pokopał w Primera Division.