Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8333
Stary 16.02.2009, 13:06
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
Też jestem tego zdania że z Ettiena Wisła będzie mieć pożytek. Do tego to byłby hit pod względem sportowym jak i marketingowym... już widzę te stoiska z koszulkami Ettiena pod stadionem !
Bez przesady...przecież dla przeciętnego sympatyka piłki nożnej w Polsce to nazwisko Ettien nic nie mówi.
Co innego jak się później ktoś zagłębi w statystyki to wrażenie na pewno robi fakt, że trochę pokopał w Primera Division.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując